BT Araştırma ve Danışmanlığı

Modern bir BT departmanının ilgi alanına giren hemen hemen tüm ana alanları kapsayan geniş bir BT Araştırma ve Danışmanlığı hizmet yelpazesi sunuyoruz. İşletmenizde proaktif olmak ve dijital dönüşüm girişimine liderlik etmek istediğinizi biliyoruz. Amacımız bu yolculukta güvenilir iş ortağınız olmaktır. İşletmenizde üst düzey iş hedeflerine ulaşmanızı sağlayacak hem stratejik hem de operasyonel düzeydeki BT girişimlerinizi planlamanıza ve yönetmenize yardımcı olabiliriz.

Aşağıda gösterilen BT yönetimi ve yönetişim çerçevesi, hizmetlerimizin kapsamı hakkında size bir fikir verecektir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı bulmak için ilgili uzmanlık sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.

BT Araştırma ve Danışmanlık Hizmet Alanlarımız

CIO Ajandası

Bilgi Teknolojileri hizmetlerini iş stratejisiyle uyumlu hale getirmek, BT departmanında liderliği geliştirmek, yönetişimi güçlendirmek, BT’nin sunduğu değeri arttırmak ve BT departmanı performansını optimize etmek, CIO’ların proaktif olarak yönetmesi gereken alanlardan bazılarıdır.

daha fazla oku
BT Altyapısı ve Operasyonları

BT altyapısı ve operasyonlarının günümüzde inovasyonu tetikleyebilecek ve oyunu değiştirebilecek bir araçtır. Bu, BT’nin daha çok bir maliyet merkezi olarak algılandığı bunca zamandan sonra yönetim algısında büyük bir değişimdir.

daha fazla oku
Kurumsal Mimari

Kurumsal Mimari, bir işletmeye birçok fayda sağlayabilir. Ancak, başarı olasılığını artırmak için, Kurumsal Mimari ekibinin, mevcut iş ortamına ve işletmenin hedeflerine bağlı olarak işletmesine değer katması gerekir.

daha fazla oku
İş Uygulamaları

İş Uygulamaları, bir işletmenin işlerini ileriye taşımak için kritik süreçlerin ve bilgilerin işlendiği damarlarıdır. Bu nedenle, bu uygulamaların yaşam döngüsünü yönetmek, işletmenin canlılığı için kritik öneme sahiptir.

daha fazla oku
Proje, Portföy ve PMO Yönetimi

Proje ve portföy yönetimi en iyi uygulamalarına liderlik ederek işletmelerine rehberlik eden etkili ve verimli proje yönetim ofislerine sahip BT departmanları daha iyi sonuçlar elde edebilir ve işlerine daha fazla değer katabilir.

daha fazla oku
Veri Yönetimi ve iş Zekası

Veri, iş süreçlerinin kritik unsurlarını ve bir organizasyonun gerçeklerini barındıran ana unsurdur. Bu durum uzun zamandır kaçınılmaz bir gerçekti. Değişen tek şey, ürettiğimiz veri miktarının ve türlerinin eskisi gibi olmamasıdır. Ürettiğimiz ve işlemeye çalıştığımız veriler büyük bir hızla artıyor ve gelecekte daha da artacak.

daha fazla oku
BT Güvenliği

Pek çok BT güvenliği lideri, kısıtlı olan bilgi güvenliği kaynaklarının önceliklerini en iyi şekilde nasıl planlamaları gerektiğine karar vermekte zorlanıyor. BT güvenliğine reaktif bir yaklaşımda stratejik planlama yaklaşımına geçme ihtiyacı açık olmakla birlikte bunu gerçekleştirmenin nasıl olması gerektiği genellikle çok net olmayabilir. Bu noktada üç anahtar kelime başarıyı getirebilir: entegre yaklaşım, riske duyarlı kararlar ve iş ihtiyaçları ile uyum.

daha fazla oku
Tedarikçi Yönetimi

BT departmanları, tedarikçileri yönetmeyi zaten yoğun olan gündemlerinin arasında gereksiz bir yük olarak algılayabilirler. Bazen hizmet veren çok fazla sayıda tedarikçi olabilir ve BT departmanının bunları yönetmek için yeterli zaman olmayabilir. BT departmanlarının, alınan hizmetten elde edilen değeri en üst düzeye çıkarmak için tedarikçilere öncelik vermesi ve ilişkileri geliştirmesi gerekir.

daha fazla oku

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

Bilgi Teknolojileri projeniz ile ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?