Değişim Yönetimi

SAP projeleri sadece birer bilgi teknolojileri projeleri olmaktan daha ziyade, pek çok süreç ve organizasyon değişikliğini beraberinde getiren önemli dönüşüm projeleridir. SAP projelerinin başarısı ve yatırım yapılan uygulamaların uzun vadeli başarısında insan faktörü çok önemli yere sahiptir. Arzu edilen başarıya ulaşamayan pek çok projede esas problem sistemsel ve teknik problemlerden ziyade bu değişimi doğru yönetememekten kaynaklanıyor.

SAP uygulamalarının işinize olan etkilerini analiz ederek başlayan değişim yönetimi çalışmalarımızı bu etkileri doğru olarak yönetme planları oluşturarak devam ettiriyoruz. Bu çalışmalara kullanıcıları ve süreç sahiplerini proaktif olarak katarak değişimi sahiplenmelerini ve aynı zamanda gerekli eğitimleri almalarına destek oluyoruz. Buradaki nihai amaç tüm kullanıcıların ve süreçlerin SAP sistemlerine adapte olmalarını sağlamak ve aktif bir SAP kültürü oluşturmaktır.

akademiDX – Sistematik değişim yönetimi ve kullanıcı adaptasyonu, SAP projelerinin en kritik yönlerinden biridir ve uygun şekilde yönetilmezse potansiyel olarak en önemli başarısızlık nedenidir..

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?