Dijital Adaptasyon Çözümleri

Whatfix: Dijital Adaptasyonu Artırın

Whatfix, işletmelerin kurumsal yazılım adaptasyon yaşam döngüsünü, yazılım türü farketmeksizin uçtan uca verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan alanında lider dijital rehberlik ve etkileşim platformudur. Whatfix, kurumsal yazılım kullanıcılarının herhangi bir dış müdahaleye gerek olmadan ilgili yazılımları kullanmaya başlamalarını, bu yazılımlar ile ilgili eğitim almalarını ve ihtiyaç duydukları anda da kullandıkları bu yazılımın içindeyken destek almalarını sağlar. Bu sayede Whatfix, işletmelerin kullanıcılarına kesintisiz bir ürün deneyimi sunmalarına imkan sağlar. Whatfix’in misyonu, son kullanıcıların karşılaşabilecekleri teknoloji karmaşıklıklarını ortadan kaldırarak işletmelerin iş sonuçlarını en üst düzeye çıkarmalarına destek olmaktır.

Müşteriler Whatfix’i neden kullanıyor?

Whatfix Dijital Adaptasyon Platformu (DAP), kurumsal yazılımlarla sorunsuz bir şekilde entegre olarak kullanıcılara bağlam içi bilgi sunar ve rehberlik sağlar ve bu sayede hem bireysel yetkinliği arttırır hem de kurum verimliliğinin artmasına imkan sağlar.

Başarıyı Açığa Çıkartın: Whatfix ile adaptasyonu hızlandırın ve performansı maksimize edin

İşletmenizdeki kullanıcıların SAP vb. kurumsal yazılımları kullanmaya başlamaları, eğitim almaları ve becerilerini geliştirmeleri çok yoğun emek ve zaman ister. Whatfix ile bu süreçlerinizi hem kullanıcı veya departman bazında kişiselleştirin hem de daha verimli ve etkin hale getirin. Whatfix’in uygulama içi rehberlik, kendi kendine yardım içeriği, etkileşimli eğitim ve yeni kullanıcı katılım özelliklerinden yararlanın. WhatFix; CRM, ERP, tedarik zinciri ve HRM platformları dahil olmak üzere tüm büyük SAP uygulamalarıyla çalışır:

  • Kullanıcıların yazılımı kullanmaya en erken zamanda başlayabilmeleri için gerçek zamanlı ipuçları sunun.
  • Self servis öğrenme imkanları ile SAP kullanıcı deneyimini basitleştirin
  • İş akışı sorunlarını belirlemek ve adaptasyon zorluklarını çözmek için veri odaklı yaklaşımı kullanın

 

Whatfix Hakkında

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?