Müşteri Tarafı SAP Danışmanlığı

Dijital dönüşüm, günümüzün değişken iş ortamında başarılı olmanın ve hayatta kalmanın anahtarıdır. SAP gibi iş uygulamaları, herhangi bir dijital dönüşüm girişiminin merkezindedir ve dijital dönüşüm stratejisinin yürütülmesini sağlayan kritik araçlardır. Hedeflerinizi desteklemek için doğru araçları seçmek, dijital dönüşüm stratejisini şekillendirdikten sonraki en acil adımlardan birisidir.

Ancak bu araçların kendileri için iyi bir karar vermek tek başına yeterli değildir. Hedeflerinize ve kültürünüze en uygun sistem entegratörünün seçimini de entegre bir şekilde göz önünde bulundurmalısınız. Başarıya ulaşmadaki diğer önemli madde ise projelerinizde kullanacağınız metodolojidir. Bu metodoloji, ister tamamıyla çevik bir yaklaşım olsun isterse hibrit bir metot olsun, sistem entegratörünüz ile kendi ekibiniz tarafından birlikte yürütülmelidir.

Uzun yıllardır hem sistem entegratörleri hem de kullanıcılar tarafında yer aldık ve her iki tarafın talepleri ve öncelikleri ile ilgili önemli kazanımlar elde ettik. Bizim katma değerimiz, hedeflerinize ulaşmada karşılaşabileceğiniz zorlukların üstesinden gelmek için sizinle birlikte çalışmak ve dijital dönüşüm girişimlerinizin başarısına katkıda bulunmaktır. Bu amaçla kendimizi sizin tarafınızda, yani kullanıcı firmanın yanında konumlandırıyoruz ve sizinle sistem entegratörleri arasında köprü rolü üstleniyoruz. Hedeflediğimiz sonuç, araçlar ve hizmetler için yaptığınız yatırımların geri dönüşünü her zaman en üst düzeye çıkarmaktır.

Hizmetlerimiz aşağıdaki ana hedefler çerçevesinde tasarlanmıştır

Müşteri Tarafı SAP Danışmanlık Hizmetlerimizi İnceleyiniz

SAP Proje / Program Yönetimi

SAP sistemlerinin planlanması ve uygulanmasında destek vererek şirketlerin dijital dönüşüm girişimlerinin geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

daha fazla oku
İş Uygulamaları ve Tedarikçi Seçimi

Kilit personelimizin toplamı 50 yılı aşan kapsamlı tecrübesi içinde geliştirmiş olduğumuz seçim ve sözleşme yöntemlerimizi uygulayarak şirketlerin hem önemli miktarda para kazanmasına hem de tasarruf etmesine yardımcı oluyoruz.

daha fazla oku
Değişim Yönetimi

Sistematik değişim yönetimi ve kullanıcı adaptasyonu, SAP projelerinin en kritik yönlerinden biridir ve uygun şekilde yönetilmezse potansiyel olarak en önemli başarısızlık nedenidir.

daha fazla oku
SAP Kalite Güvencesi Hizmeti

SAP projeniz/programınız boyunca size büyük bir katma değer sağlayabilecek Teknik/Fonksiyonel ve Proje Yönetimi kalite güvence hizmetleri sunuyoruz.

daha fazla oku
Problemli Proje Kurtarma

Ne yazık ki, ERP projelerinin yarısından fazlası potansiyel olarak üstesinden gelinebilecek çeşitli nedenlerden dolayı başarısız olmaktadır. Projenizin bunlardan biri olması gerekmiyor. Böyle olmasını önlemek için sizinle ve sistem entegratörünüzle birlikte çalışacağız.

daha fazla oku

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?