SAP Danışmanlığı

Müşterilerimizin SAP yatırım getirisini optimize etmeyi amaçlıyoruz ve bu hedefe ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarladığımız SAP hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz farklı SAP hizmetleri ile ilgili bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve uzun süreli bir iş ortaklığı başlatmak için bizimle irtibata geçiniz.

SAP Danışmanlık Hizmetlerimizi Keşfediniz

Müşteri Tarafı SAP Danışmanlığı

AkademiDX olarak kendimizi sizin tarafınızda, yani SAP kullanıcı firmanın yanında konumlandırıyoruz ve sizinle sistem entegratörleri arasında köprü rolü üstleniyoruz. Hedeflediğimiz sonuç, yaptığınız SAp yatırımının ve aldğınız hizmetlerin geri dönüşünü her zaman en üst düzeye çıkarmaktır.

daha fazla oku
SAP Denetim Hizmetleri

SAP ECC, SAP S4/HANA, vb. pek çok sistemininizi farklı yönleri ile inceleyip mevcut fonksiynel ve teknik tasarımın raporlamasını ve tespit ettiğimiz riskleri ve bunları bertaraf etme önerilerini sunuyoruz. Diğer taraftan süreç madenciliği teknikleri ile geçmiş süreç akışlarını veya anlık işlemlerinizi detaylı olarak denetlemenizi de sağlıyoruz.

daha fazla oku
SAP Destek ve Uygulama Yönetimi Hizmetleri

AkademiDX, SAP kullanıcı şirketlerinin SAP uygulamalarının yatırım getirisini maksimize etmesini sağlamak için sunulan uçtan uca destek ve yönetim hizmetleri sunmaktadır. SAP Desteği ve Uygulama Yönetimi (DUY) hizmetimiz, esnekliği ve hizmet modeli açısından benzersizdir.

daha fazla oku
SAP Dış Kaynak Temini

SAP dış kaynak sağlama hizmetimiz ile farklı SAP uzmanlık alanlarındaki kısa veya uzun süreli danışman ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kendi alanlarında çok tecrübeli 300’den fazla uzmandan oluşan bir danışman ağını yönetiyoruz. Bu sayede dış kaynak ihtiyacınızı en uygun uzmanla çok kısa sürede eşleştirebiliyoruz.

daha fazla oku

Hizmet Verdiğimiz SAP Sistemleri

Hizmet Verdiğimiz SAP Sistemleri

Yönettiğimiz SAP uzman ağımız dahilinde çok çeşitli SAP uzmanlık alanlarını kapsıyoruz. Bu sayfada size yardımcı olabileceğimiz bazı önemli alanları bulacaksınız. Her geçen gün ağımızı ve hizmet verebildiğimiz alanları genişletmek için çalışıyoruz.

daha fazla oku

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?