SAP Denetim Hizmetleri

SAP sistemleriniz ile ilgili iyileştirme alanlarını tespit etmek istediğinizde veya sizi endişelendiren bazı ihlaller olduğunu düşündüğünüzde, SAP sistemlerinizdeki mevcut fonksiyonel ve teknik tasarımı bağımsız bir ekibe inceletmeniz faydalı olabilir. Böyle bir inceleme muhtemel riskleri tespit etmenizi ve bunları düzeltmeniz için size önemli ipuçları verecektir.

Bazı durumlarda ise sadece mevcut tasarımı incelemek yeterli olmaz. Çünkü geçmişte gerçekleşmiş bir takım süreç ihlalleri olup olmadığını detaylı olarak incelemek isteyebilirsiniz. Hatta bazı kritik süreçlerinizi anlık olarak da gözetim altında tutup olası ihlalleri önlemek ve hemen ortadan kaldıracak bir metoda ihtiyacınız olabilir.

SAP Denetim hizmetlerimiz kapsamında tam da bu imkanı sunuyoruz size. SAP ECC, SAP S4/HANA, vb. pek çok sistemininizi farklı yönleri ile inceleyip mevcut fonksiyonel ve teknik tasarımın raporlamasını ve tespit ettiğimiz riskleri ve bunları bertaraf etme önerilerini sunuyoruz. Diğer taraftan süreç madenciliği teknikleri ile geçmiş süreç akışlarını veya anlık işlemlerinizi detaylı olarak denetlemenizi de sağlıyoruz.

Neleri Denetliyoruz? 

Süreç Denetimi

  • Modül Kalite Güvence Hizmeti
  • Gerçekleşmiş Olan Süreç Akışı İncelemesi

Teknik Denetim

  • SAP Altyapı ve Mimari Denetimi
  • Kullanıcı Yetkilendirme ve Görevler Ayrılığı Denetimi
  • Sistem Güvenliği Denetimi
  • SAP Kod Denetimi

SAP Denetim Hizmeti Detayları

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?