SAP Destek ve Uygulama Yönetimi Hizmetleri

SAP Destek ve Uygulama Yönetimi (DUY) Hizmetleri Nedir?

SAP Desteği ve Uygulama Yönetimi, SAP kullanıcı şirketlerinin SAP uygulamalarının yatırım getirisini maksimize etmesini sağlamak için sunulan uçtan uca destek ve bakım hizmetlerimizi ifade etmektedir.
AkademiDX’in SAP Desteği ve Uygulama Yönetimi (DUY) hizmeti, esnekliği ve hizmet modeli açısından benzersizdir. Müşteriler, gereksinimlerine uygun farklı hizmet seviyeleri arasından seçim yapabilirler.
AkademiDX, SAP destek ve uygulama yönetim hizmetlerinin yalnızca alanında tecrübeli uzman danışmanlar tarafından sunulduğunda optimize edilebileceğine inanmaktadır. Özellikle müşterilerimizin sistem ve süreç tasarımları hakkında kararlar alırken bunun önemi daha artmaktadır. Bizimle çalıştığınızda sistemlerinizi kurcalayan veya sizin işinizde SAP öğrenmeye çalışan danışmanlar hiçbir zaman olmaz.
Hizmet esnekliği ve SAP uzmanlığı vaadimizi yerine getirmek için deneyimli SAP danışmanları ve alanlarında uzman butik danışmanlık ekiplerinden oluşan bir danışman ağı ile çalışıyoruz.

Hizmet Modeli Alternatifleriniz

Temel Hizmet Prensiplerimiz

Uzmanlık: Bizimle çalıştığınızda sistemlerinizi kurcalayan veya sizin işinizde SAP öğrenmeye çalışan danışmanlar hiçbir zaman olmaz.

Esneklik: AkademiDX, hem destek hem de proje uygulamaları açısından çok çeşitli SAP çözümleri sağlayabilen geniş danışman ağımız ile hizmetinizdeyiz.

Gerçek Hizmet Seviyesi Garantisi (SLA): SLA taahhüdümüzü çok ciddiye alıyoruz. Destek yönetim yazılımımız bir problemin veya talebin taahhüt edilen zamanda çözülemeyeceğini anlarsa bu işleri otomatik olarak önceden anlaşılmış kurallar çerçevesinde eskale eder. Bu sayede hizmet seviyesinden sorumlu yöneticilerin hiçbir şeyi gözden kaçırmaması ve konuların hızla çözülmesi sağlar.

Müşteri Odaklılık: Müşteri yöneticiniz, hizmet aldığınız süre boyunca güvenilir iş ortağınız ve ana iletişim noktanızdır. Müşteri yöneticiniz herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek ve aldığınız tüm hizmetlerden memnun kalmanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Açık ve Sistematik Yaklaşım: Yalnızca başarabileceklerimize söz veririz. Söz verdiğimizde de harekete geçmeden önce planlarımızı yaparız. En iyi sonuçları elde etmek için müşterilerimizi de planlama sürecine dahil ederiz.

Sistem Güvenliği: Sistemlerinizin güvenliği ve gizliliği bizim birinci önceliğimizdir. Tüm danışmanlarımızın zihninde de bu önemin yerleşmesi için azami gayreti gösteririz.

SAP Destek ve Uygulama Yönetimi Hizmeti Nasıl Başlatılır?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?