SAP Dış Kaynak Temini

SAP dış kaynak sağlama hizmetimiz ile farklı SAP uzmanlık alanlarındaki kısa veya uzun süreli danışman ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kendi alanlarında çok tecrübeli 300’den fazla uzmandan oluşan bir danışman ağını yönetiyoruz. Bu sayede dış kaynak ihtiyacınızı en uygun uzmanla çok kısa sürede eşleştirebiliyoruz.

Dahili SAP ekibinizin kapasitesini artırmanız gerekiyorsa veya projenizde spesifik bir ihtiyacı yerine getirmek için özel bir uzmanlığa ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınızı tam olarak anlamak ve size ihtiyacınız olan kaynakları sağlamak için sizinle birlikte yakından çalışacağız.

Sizinle çalıştığımızda, (sizi aksini istemediğiniz sürece) SAP danışmanlarını temin edip sizi onlarla baş başa bırakıp kenara çekilmiyoruz. Aksine, danışmanları yönetmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için sizi yakından destekliyoruz. Bu anlamda geleneksel dış kaynak tedarikçilerinden ve insan kaynakları danışmanlık firmalarından farklılaşıyoruz.

SAP kaynak talebinizi başlatmak için bize bir e-posta bırakın veya aşağıdaki formu doldurun, 2 saat içinde size geri döneceğiz.


Daha geniş kapsamda bir SAP desteğine ihtiyacınız varsa SAP Destek ve Uygulama Yönetimi Hizmetimiz de ilginiz çekebilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?