Hakkımızda

akademiDX kendisini işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarında güvenilir iş ortağı olarak konumlandırmaktadır. Dijital dönüşüm yolculuğunuzda size sunduğumuz hizmetleri 4 ana başlık altında toplanıyor. 1) SAP Danışmanlığı, 2) BT Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri, 3) Dijital Adaptasyon, 4) Eğitim.

akademiDX, 1996 yılında kurulmuş olan Akademi Danışmanlık firmasının dijital dönüşüm alanında faaliyet gösteren birimidir. Günümüzün ekonomik ortamında iş dünyasının gerektirdiği ve sürekli artan dijital dönüşüm ihtiyaçlarının doğru şekillerde karşılanması için müşterilerimize destek veriyoruz. Amacımız müşterilerimizin dijital dönüşüm ve özellikle de SAP yolculuklarında azami yatırım geri dönüşünü sağlamalarına katkıda bulunmaktır.

Yürüttüğümüz çalışmaların sonuçlarına odaklanırken aynı zamanda doğru, iyi ve güzel metotlarla çalışmayı önemsiyoruz. Bu sayede hem başarılı sonuçlar elde etmeyi şansa bırakmıyoruz, hem de elde ettiğimiz başarılı sonuçların daha kalıcı etkiler bırakmasına zemin hazırlamış oluyoruz.

Müşterilerimizi uzun süreli iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Yürüttüğümüz proje ve çalışmalarda sadece gerçekten emin olduğumuz ve bildiğimiz alanlarda bilgi veriyoruz. Bilmediğimiz konuları iş ortaklarımızla açıkça paylaşıp gerekli durumlarda birlikte öğreniyoruz.

akademiDX olarak, başarılı olamayacağımızı düşündüğümüz hiçbir projeye girmiyoruz. Bununla birlikte yürüttüğümüz her projede iş ortaklarımızla birlikte (belki daha çok biz) yeni şeyler öğreniyoruz. Yeni konuları araştırmayı, keşfetmeyi, öğrenmeyi, ve öğrendiklerimizi paylaşmayı seviyoruz. Gerçek katma değerimizin burada olduğunu düşünüyoruz.

Karmaşık Bilgi Teknolojileri projelerinizin başarısı için size yardımcı oluyoruz..

Bizi farklı kılan nedir?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?