Hizmetlerimiz

SAP Danışmanlığı

Müşterilerimizin SAP yatırım getirisini optimize etmeyi amaçlıyoruz ve bu hedefe ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarladığımız SAP hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz farklı SAP hizmetleri ile ilgili bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve uzun süreli bir iş ortaklığı başlatmak için bizimle irtibata geçiniz.

daha fazla oku
Dijital Adaptasyon Çözümleri

Whatfix Dijital Adaptasyon Platformunu kullanarak kurumsal yazılım adaptasyon yaşam döngüsünü uçtan uca verimli bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Kullanıcılarınızın herhangi bir dış müdahaleye gerek olmadan ilgili yazılımları kullanmaya başlamalarını, eğitim ve destek almalarını sağlayarak kesintisiz bir ürün deneyimi sunmanızı ve teknoloji karmaşıklıklarını bertaraf etmenizi sağlıyoruz.

daha fazla oku
BT Araştırma ve Danışmanlığı

Modern bir BT departmanının ilgi alanına giren hemen hemen tüm ana alanları kapsayan geniş bir BT Araştırma ve Danışmanlığı hizmet yelpazesi sunuyoruz. İşletmenizde üst düzey iş hedeflerine ulaşmanızı sağlayacak hem stratejik hem de operasyonel düzeydeki BT girişimlerinizi planlamanıza ve yönetmenize yardımcı olabiliriz.

daha fazla oku

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SAP yatırımlarınıza nasıl destek olabileceğimizi görüşmek için bizi arayınız. İsterseniz irtibat sayfasındaki bilgi formunu doldurun biz size ulaşalım.

Amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm yatırımlarının geri dönüşünün en üst seviyede olmasına katkıda bulunmak. Bu amaçla, SAP Kullanıcısı firmaların yanında yer alarak SAP projelerinin ve sistemlerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

placeholder
akademiDX

SAP projelerinizle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?